Agenda

Maart,
2020
Maart 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 March 2020 2 Monday, 2 March 2020
Capelle aan den IJssel  19:30 Flightsim Rijnmond
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Digitale hulp
Gouda 19:30 Joomla
3 Tuesday, 3 March 2020 4 Wednesday, 4 March 2020 5 Thursday, 5 March 2020 6 Friday, 6 March 2020 7 Saturday, 7 March 2020
8 Sunday, 8 March 2020 9 Monday, 9 March 2020
Bodegraven 13:30 Navigatie
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Digitale hulp
Capelle aan den IJssel 19:30 Presentatie Smarthome
10 Tuesday, 10 March 2020
Hardinxveld-Giessendam 10:00 Digitaal spreekuur
Rotterdam 13:00 Navigatie
Zoetermeer 13:30 Navigatie
11 Wednesday, 11 March 2020 12 Thursday, 12 March 2020 13 Friday, 13 March 2020 14 Saturday, 14 March 2020
15 Sunday, 15 March 2020 16 Monday, 16 March 2020 17 Tuesday, 17 March 2020 18 Wednesday, 18 March 2020 19 Thursday, 19 March 2020 20 Friday, 20 March 2020 21 Saturday, 21 March 2020
22 Sunday, 22 March 2020 23 Monday, 23 March 2020
Capelle aan den IJssel 19:30 Geen bijeenkomst
24 Tuesday, 24 March 2020 25 Wednesday, 25 March 2020
Capelle aan den IJssel 13:00 Geen bijeenkomst
26 Thursday, 26 March 2020 27 Friday, 27 March 2020 28 Saturday, 28 March 2020
29 Sunday, 29 March 2020 30 Monday, 30 March 2020 31 Tuesday, 31 March 2020 1 2 3 4
Toon evenementen van alle categorieën