Agenda

Mei,
2018
Mei 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
30 1 Tuesday, 1 May 2018 2 Wednesday, 2 May 2018 3 Thursday, 3 May 2018 4 Friday, 4 May 2018 5 Saturday, 5 May 2018 6 Sunday, 6 May 2018
7 Monday, 7 May 2018
Capelle aan den IJssel  19:30 FlightSim Rijnmond
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en helpdesk
Gouda 19:30 Joomla
8 Tuesday, 8 May 2018
Hardinxveld-Giessendam 10:00 Inloop Digitale Hulp
Rotterdam 13:00 Social media
Zoetermeer 13:30 Sociale media
9 Wednesday, 9 May 2018 10 Thursday, 10 May 2018 11 Friday, 11 May 2018 12 Saturday, 12 May 2018 13 Sunday, 13 May 2018
14 Monday, 14 May 2018
Bodegraven 13:30 Social media
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en helpdesk
Capelle aan den IJssel 19:30 Smartphone fotografie
15 Tuesday, 15 May 2018 16 Wednesday, 16 May 2018 17 Thursday, 17 May 2018 18 Friday, 18 May 2018 19 Saturday, 19 May 2018 20 Sunday, 20 May 2018
21 Monday, 21 May 2018 22 Tuesday, 22 May 2018 23 Wednesday, 23 May 2018
Capelle aan den IJssel 13:00 Sociale media
24 Thursday, 24 May 2018 25 Friday, 25 May 2018 26 Saturday, 26 May 2018 27 Sunday, 27 May 2018
28 Monday, 28 May 2018
Capelle aan den IJssel 19:30 Apple
Capelle aan den IJssel 19:30 Werkgroepen en Computerhulp
Berkel en Rodenrijs 20:00 Computerbeleggersgroep–ZH
29 Tuesday, 29 May 2018 30 Wednesday, 30 May 2018 31 Thursday, 31 May 2018 1 2 3
Toon evenementen van alle categorieën