Agenda

Februari,
2019
Februari 2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 29 30 31 1 Friday, 1 February 2019 2 Saturday, 2 February 2019 3 Sunday, 3 February 2019
4 Monday, 4 February 2019
Capelle aan den IJssel  19:30 FS Rijnmond
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Computerhulp
Gouda 19:30 Joomla
5 Tuesday, 5 February 2019 6 Wednesday, 6 February 2019 7 Thursday, 7 February 2019 8 Friday, 8 February 2019 9 Saturday, 9 February 2019 10 Sunday, 10 February 2019
11 Monday, 11 February 2019
Capelle aan den IJssel 19:30 Digitale veiligheid en privacy
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Computerhulp
12 Tuesday, 12 February 2019 13 Wednesday, 13 February 2019 14 Thursday, 14 February 2019 15 Friday, 15 February 2019 16 Saturday, 16 February 2019 17 Sunday, 17 February 2019
18 Monday, 18 February 2019 19 Tuesday, 19 February 2019 20 Wednesday, 20 February 2019 21 Thursday, 21 February 2019 22 Friday, 22 February 2019 23 Saturday, 23 February 2019 24 Sunday, 24 February 2019
25 Monday, 25 February 2019
Capelle aan den IJssel 19:30 Werkgroepen en Computerhulp
26 Tuesday, 26 February 2019 27 Wednesday, 27 February 2019
Capelle aan den IJssel 13:00 Website Seniorenacademie
28 Thursday, 28 February 2019 1 2 3
Toon evenementen van alle categorieën