Agenda

Maart,
2018
Maart 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 1 Thursday, 1 March 2018 2 Friday, 2 March 2018 3 Saturday, 3 March 2018 4 Sunday, 4 March 2018
5 Monday, 5 March 2018
Capelle aan den IJssel  19:30 FlightSim Rijnmond
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en helpdesk
Gouda 19:30 Joomla
6 Tuesday, 6 March 2018
Rotterdam 13:00 Wat is VPN
7 Wednesday, 7 March 2018 8 Thursday, 8 March 2018 9 Friday, 9 March 2018 10 Saturday, 10 March 2018 11 Sunday, 11 March 2018
12 Monday, 12 March 2018
Capelle aan den IJssel 19:30 Eigen digitale bibliotheek
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en helpdesk
13 Tuesday, 13 March 2018
Hardinxveld-Giessendam 10:00 Inloop Digitale Hulp
14 Wednesday, 14 March 2018 15 Thursday, 15 March 2018 16 Friday, 16 March 2018 17 Saturday, 17 March 2018 18 Sunday, 18 March 2018
19 Monday, 19 March 2018 20 Tuesday, 20 March 2018 21 Wednesday, 21 March 2018 22 Thursday, 22 March 2018 23 Friday, 23 March 2018 24 Saturday, 24 March 2018 25 Sunday, 25 March 2018
26 Monday, 26 March 2018
Capelle aan den IJssel 19:30 Apple
Capelle aan den IJssel 19:30 Raspberry
Capelle aan den IJssel 19:30 Werkgroepen en Computerhulp
27 Tuesday, 27 March 2018 28 Wednesday, 28 March 2018
Capelle aan den IJssel 13:00 GPS functie Smartphone
29 Thursday, 29 March 2018
Zoetermeer 19:30 ALV
30 Friday, 30 March 2018 31 Saturday, 31 March 2018 1
Toon evenementen van alle categorieën