Agenda

September,
2017
September 2017
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 29 30 31 1 Friday, 1 September 2017 2 Saturday, 2 September 2017 3 Sunday, 3 September 2017
4 Monday, 4 September 2017
Capelle aan den IJssel  19:30 FlightSim Rijnmond
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en helpdesk
5 Tuesday, 5 September 2017 6 Wednesday, 6 September 2017 7 Thursday, 7 September 2017 8 Friday, 8 September 2017 9 Saturday, 9 September 2017
Den Haag 10:30 X-plane11
10 Sunday, 10 September 2017
11 Monday, 11 September 2017
Capelle aan den IJssel 19:30 Computeronderhoud
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en helpdesk
12 Tuesday, 12 September 2017
Zoetermeer 13:30 Computerhulp
13 Wednesday, 13 September 2017 14 Thursday, 14 September 2017 15 Friday, 15 September 2017 16 Saturday, 16 September 2017 17 Sunday, 17 September 2017
18 Monday, 18 September 2017
Gouda 19:30 Joomla
19 Tuesday, 19 September 2017 20 Wednesday, 20 September 2017 21 Thursday, 21 September 2017 22 Friday, 22 September 2017 23 Saturday, 23 September 2017 24 Sunday, 24 September 2017
25 Monday, 25 September 2017
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Computerhulp
Capelle aan den IJssel 19:30 Raspberry
26 Tuesday, 26 September 2017 27 Wednesday, 27 September 2017
Capelle aan den IJssel 13:00 Streaming diensten
28 Thursday, 28 September 2017 29 Friday, 29 September 2017 30 Saturday, 30 September 2017 1
Toon evenementen van alle categorieën