Agenda

September,
2019
22 September 2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 September 2019
2 Monday, 2 September 2019
Zoetermeer 13:30 Inloopmiddag
Capelle aan den IJssel  19:30 Flightsim Rijnmond
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Computerhulp
Gouda 19:30 Joomla
3 Tuesday, 3 September 2019 4 Wednesday, 4 September 2019 5 Thursday, 5 September 2019 6 Friday, 6 September 2019 7 Saturday, 7 September 2019 8 Sunday, 8 September 2019
9 Monday, 9 September 2019
Bodegraven 13:30 Slimme auto
Capelle aan den IJssel 19:30 Inloop en Computerhulp
Capelle aan den IJssel 19:30 Thuisnetwerk in Windows 10
10 Tuesday, 10 September 2019
Hardinxveld-Giessendam 10:00 Digitaal spreekuur
Zoetermeer 13:30 Slimme auto's
11 Wednesday, 11 September 2019 12 Thursday, 12 September 2019 13 Friday, 13 September 2019 14 Saturday, 14 September 2019 15 Sunday, 15 September 2019
16 Monday, 16 September 2019 17 Tuesday, 17 September 2019 18 Wednesday, 18 September 2019 19 Thursday, 19 September 2019 20 Friday, 20 September 2019 21 Saturday, 21 September 2019 22 Sunday, 22 September 2019
23 Monday, 23 September 2019
Capelle aan den IJssel 19:30 Werkgroepen en Computerhulp
24 Tuesday, 24 September 2019 25 Wednesday, 25 September 2019
Capelle aan den IJssel 13:00 Wachtwoord managers
26 Thursday, 26 September 2019 27 Friday, 27 September 2019 28 Saturday, 28 September 2019 29 Sunday, 29 September 2019
30 Monday, 30 September 2019 1 2 3 4 5 6
Toon evenementen van alle categorieën